PAMP®

Zlato je aj vďaka inteligentnému investičnému plánu dostupné každému a už dávno nie je výsadou bohatých ľudí. Stále je ale symbolom luxusu a prestíže. Pri jeho kúpe je dôležité siahnuť po kvalite.

V IBIS InGold si veľmi vážime, že sme prešli komplexným auditom a môžeme Vám tak ponúkať zlato prémiovej kvality. Zaradili sme sa medzi exkluzívnych partnerov jednej z najlepších svetových rafinérií – švajčiarskej PAMP.

Rafinéria PAMP bola založená roku 1977 a jej meno má vo svete zlata váhu miliónov trójskych uncí. Jej hlavným produktom sú zliatky s motívom Lady Fortuny. Tá symbolizuje presne to, čo zlato prinesie svojim investorom – šťastie a hojnosť.

Rafinéria PAMP patrí medzi významných inovátorov. Vyvinula aj jedinečnú technológiu VERISCANTM, vďaka ktorej sa už nemusíte báť, že sa stanete obeťou falšovateľov a podvodníkov, ktorých technológie idú dopredu míľovými krokmi a nie je jednoduché sa im ubrániť. VERISCANTM kontroluje mikropovrch zliatku, ktorý je u každého kúsku jedinečný a umožňuje obratom overiť pravosť investičného zliatku alebo mince.

Šťastie prichádza zo Švajčiarska