IBIS InGold má nyní unikátní smlouvu k přepravě drahých kovů

Redakce IBIS InGold

26. 09. 2019

26. září 2019, Praha - Společnost IBIS InGold®, jednička na evropském trhu v oblasti spoření do investičního zlata, učinila další krok ke zkvalitnění svých služeb. V oblasti doručování zásilek se spojila s renomovanou přepravní společností UPS (United Parcel Service).

„IBIS InGold® je jednou z mála firem na světě, které mají uzavřenou smlouvu s UPS na přepravu cenných kovů. Uzavření smlouvy předcházelo složité schvalování bezpečnostních procesů na obou stranách. Posílat zlato a další cenné kovy s využitím služeb UPS je jedním z nejrychlejších způsobů doručení přímo na adresu zákazníka,“ říká výkonný ředitel společnosti Libor Křapka. 

Investiční slitky a mince se při spoření s inteligentním investičním plánem posílají zákazníkovi hned, jakmile na ně postupně naspoří. Měsíčně se dá do drahého kovu spořit již od 100 Kč měsíčně. Společnost ale doporučuje zvolit výši částky tak, aby klient obdržel alespoň jeden slitek ročně.
 
Spojení s UPS nebylo prvním krokem, kterým se společnost IBIS InGold® přibližuje svým zákazníkům. V letošním roce již představila svým zákazníkům mobilní aplikaci, připravila novou garanci minimálních výkupních cen a rozšířila svůj sortiment o dvacetigramové, půlkilogramové a kilogramové investiční slitky Fortuna.
 
 

Pro více informací kontaktujte:   


Martina Lindušková

linduskova@ibisingold.com
+420 777 741 442
 

 
 
O IBIS InGold®, a. s. 
 
Společnost IBIS InGold® je předním obchodníkem s investičním zlatem a stříbrem. Na trhu působí přes 20 let. V rámci Evropy se stal leaderem v poskytování spoření do zlata a stříbra. Jednoduché a flexibilní spoření pod značkou iiplan s výší splátek již od 100 Kč měsíčně poskytuje široké veřejnosti.
 
Společnost je přímo napojena na švýcarskou rafinérii PAMP. Díky tomu může IBIS InGold® poskytnout zákazníkům ten nejlepší servis jak při nákupu, tak při zpětném prodeji zakoupených investičních kovů. Další výhodou je unikátní možnost ověřování původu a pravosti investičního zlata technologií VERISCAN™.
 
Zákazníkům garantuje, že jsou prvními držiteli zakoupených investičních slitků a mincí a zaručuje jim, že investiční mince i slitky, které prodává, také vykoupí. Peněžní prostředky jsou poukazovány na účet klienta do 48 hodin od potvrzení závazné výkupní ceny. K výkupní ceně kovu navíc poskytuje výkupní prémie. 
 
U spoření mohou klienti využít i bezplatné uložení svých slitků a mincí. IBIS InGold® je prověřen již více jak 35 000 zákazníky.