Semináře

Chcete rozšířit své znalosti v oblasti prodeje investičních cenných kovů? Sledujte nabídku seminářů a připojte se k nám. Účast na semináři je bezplatná. Pokud je vyžadována registrace, nebude Vám umožněn vstup na seminář bez jejího provedení. V případě naplnění kapacity semináře Vám nabídneme náhradní termín.

Pro skupinu 10 a více účastníků rádi připravíme i seminář na míru. Svůj požadavek prosím zašlete na e-mailovou adresu shop@ibisingold.com.

První kroky k finanční nezávislosti

04. 12. 2023, 18:00 - 18:45 hod

První kroky k finanční nezávislosti

Inflace, krize, ekonomické otřesy, nejistota. Jak při tom všem ochránit své úspory a zajistit si spokojenou budoucnost? Pomůžeme Vám začít s budováním pevného reálného portfolia, se kterým budete silnější a v bezpečí. Zhodnocujte své úspory, i když celý svět tratí.

 

Webinář je určený pro poradce i zákazníky IBIS InGold.

Zobrazit detail webináře

Zlato je bezpečný přístav, pevný bod v nestabilní nebo turbulentní době. I proto mu investoři prostě věří a v žebříčcích oblíbených investic a spoření stává na předních pozicích.

 

Díky našemu spoření iiplan® je zlato dostupné opravdu všem. Na cestu k finanční nezávislosti se můžete vydat už se stokorunou měsíčně. A když budete spořit pravidelně, efekt průměrování ceny Vám zajistí dlouhodobě výhodný nákup.

 

Co se na webináři dozvíte?

  • Jak na bezpečné rodinné investice.
  • Proč se investiční zlato už tisíce let stále vyplácí.
  • Jak do drahých kovů investovat.
  • Odpovědi na všechno, co Vás bude zajímat.

Místo konání: Webinář, školicí místnost Microsoft Teams

Lektor: Petr Špičák

Obsazenost: Volno

30 minut o zlatě a trzích

12. 12. 2023, 18:00 - 18:30 hod

30 minut o zlatě a trzích

Desítky hodin koncentrované do jedné půlhodiny. Připojte se k nám a společně shrneme vše podstatné, co se na trhu se zlatem i v ekonomice stalo v předchozím měsíci. Na základě ověřených a důvěryhodných informací pak můžete odhadnout, co by mohly přinést dny následující a rozhodnout se, jak případně upravit své spoření a investování. Sledujeme trh a rádi se s Vámi o informace podělíme.

 

Webinář je určený pro poradce i zákazníky IBIS InGold.

Zobrazit detail webináře

Říká se, že kdo je připraven, není zaskočen a že štěstí přeje připraveným. My Vám pomůžeme získat aktuální vhled a žádná další příležitost Vás už nemine.

 

Vysvětlíme si, jak konkrétní události ovlivnily trh se zlatem, co si o tom myslí velcí a úspěšní investoři a ekonomové, a jaké scénáře dalšího vývoje na trzích nás mohou čekat. S námi si navíc můžete být jistí, že informace jsou ověřené, hodnotné a stojí na tvrdých zdrojích a datech.

Místo konání: Webinář, školicí místnost Microsoft Teams

Lektor: Ing. Petr Kohoutek, MBA

Obsazenost: Volno