Kalendář akcí

Svoji budoucnost tvoříte právě dnes. Nevzdávejte se svých snů, pojďte si je splnit! Objevte přínos nákupu investičních slitků a mincí. Ochraňte své rodinné úspory před ztrátou hodnoty. Zjistěte, jak chytře investovat.

Chcete vědět proč a jak investovat do zlata a stříbra? Zajímá vás, jak vám zlato pomůže při tvorbě vašich rodinných rezerv, co vám nabídne v obdobích krizí a vysoké inflace? Přijďte zjistit vše, co chcete o cenných kovech vědět. Tým našich odborníků je vám plně k dispozici a rádi vám odpoví na všechny vaše otázky. Získejte přehled a dostatečné informace pro vaše správná rozhodnutí.

Poznejte zlatý svět IBIS InGold, sledujte novinky a aktuální dění.

Webináře a prezentace
Podcasty
YouTube kanál
Aktuality
Aktuálně připraveno
Kalendář akcí

Pomůžeme Vám udržet si přehled v oblasti investování a nákupu fyzických cenných kovů

Připojte se k nám

Zkušení odborníci

Přednášky a webináře vedou skuteční odborníci, kteří se investicím do zlata a stříbra dlouhodobě věnují.

Osobní přístup

Pořízené záznamy z webinářů a prezentací jsou archivované, takže se k nim můžete vracet a načerpat nové poznatky.

Video archiv

Pořízené záznamy z webinářů a prezentací jsou archivované, takže se k nim můžete vracet a načerpat nové poznatky.

Připravená setkání a webináře

On-line webinář

Jak být úspěšný v prodeji zlata

Investice do zlata nám všem dává smysl. Pojďme se společně inspirovat, jak tuto myšlenku šířit dál, jak ji předat svým klientům, jak je oslovit a jak jim jednoduše představit přínos zlata v portfoliu. Přinášíme vám praktické zkušenosti úspěšných poradců a prodejců investičního zlata.

Webinář je určený pro poradce a partnery IBIS InGold.

Proč a pro koho je zlato vhodnou součástí portfolia? Čeho si klienti na zlatě nejvíce váží? Proč se k nákupu zlata rozhodli? Prozradíme vám, jak na úspěšný obchodní rozhovor a jak klientům připravit řešení, která zajistí jejich bezpečnost a dlouhodobé zhodnocení úspor.

Co všechno se dozvíte?

  • Proč nabídnout investice do zlata svým klientům.
  • Jak je oslovit a nabídnout nákup investičních slitků a mincí.
  • Jakou úlohu má zlato v klientských portfoliích.
  • Proč klienti zlato nakupují a jaké jsou jejich nákupní motivy.
  • Diskuse a otázky.
Bc. Branislav Riečan

Bc. Branislav Riečan

manažer pro významné partnery

Vladimír Barčák

Vladimír Barčák

manažer pro významné partnery

23. 04. 2024 9:00 - 9:45 hod

Microsoft Teams

Volno

Zdarma

Hledáte pomoc?

Získejte odpovědi na své dotazy

Jak se vám s námi líbilo?

Recenze od účastníků

Myslím, že by pro moderátorku bylo přínosem, kdyby více pracovala s hlasem tak, aby její projev byl pestřejší. Po stránce obsahové jsem se dozvěděl vše, co jsem očekával. Palec nahoru.

Všichni jsou velice příjemní a profíci.

Semináře jsou průběžně aktualizovány, mají vysokou úroveň

Odborně prezentace výborná a fundovaná, ale všichni se musíme zlepšit v kvalitě rétoriky.

Lektor, pan Petr Špičák byl výborný, kompetentní, připravený profesionál. Na této části IBIS prezentací se dá zlepšit jen náhrada digitálního setkání osobním a vyšší účast, která by byla přínosná kvůli vyšším interakcím s kolegy. Obávám se, že pan Špičák toto neovlivní a že sám nemá příliš, co zlepšovat. Byl jsem velmi spokojen.

Děkuji za možnost utvářet budoucnost, ale zatím jsem tu krátce a se vším se seznamuji. Webináře jsou skvělá věc a děláte to dobře, tedy výborně.

Začněte spořit ještě dnes!

Vybudujte si své rodinné bohatství a sbírejte úrodu ze své investice

Fortuna chci spořit

Otázky a odpovědi

Nevadí, tentokrát tedy webinář proběhne bez vás. Na e-mail, který jste uvedli při vytvoření registrace, vám zašleme záznam webináře.

Prosím vyzkoušejte postup ještě jednou. Školicí místnost otevíráme 15 minut před zahájením on-line webináře. Pokud se vám opakovaně nepodaří připojit, zavolejte na naši zákaznickou linku. Rádi vám pomůžeme.

+420 568 408 088

Vstup do místnosti posíláme do e-mailu pouze u webinářů, u kterých je požadovaná registrace, a to 2 dny před jejich konáním. Pokud jste e-mail nenašli v Doručené poště prosím prohlédněte složku spam nebo hromadnou poštu. V případě, že jste e-mail neobdrželi, zavolejte před zahájením webináře na naši zákaznickou linku. On-line školicí místnost otevíráme 15 minut před začátkem webináře.

Do webináře bez registrace se dostanete přímo z našich webových stránek www.ibisingold.com. U konkrétního webináře klikněte na "Vstup do místnosti".