Pomůžeme vám ke zlaté budoucnosti

Nabízíme všem efektivní a jednoduchý způsob investice do cenných kovů, především do zlata. Proč právě do zlata? Tento kov má výjimečné vlastnosti, díky kterým funguje jako bezpečný přístav. Jeho hodnota dlouhodobě roste a představuje ideální možnost, jak ochránit peníze proti dopadům inflace a ztrátě kupní síly.

Zjístit více
Pomůžeme vám ke zlaté budoucnosti

Vsaďte na jistotu

Nabízíme Vám své 25leté zkušenosti z trhů

Nakupujte investiční zlato a stříbro chytře. Poznejte bezpečí a výhody nákupů s jedničkou na trhu. Máme za sebou celou řadu projektů, díky nimž máme silné reference, mezinárodní zkušenosti, a především tým odborníků, kteří umí svou práci a ručí za ni.

Autorizovaný a ověřený dodavatel

Autorizovaný a ověřený dodavatel

Společnost IBIS InGold byla založena v roce 1998. Je oficiálním autorizovaným obchodním partnerem švýcarské rafinérie PAMP a britské královské mincovny The Royal mint. Toto přímé obchodní partnerství s nejprestižnější evropskou rafinérií a současně nejprestižnější evropskou mincovnou dokladuje významnost postavení IBIS InGold v celosvětovém obchodu s cennými kovy.

Osobní přístup k zákazníkům

Existuje mnoho možností, jak a kde koupit zlato, ale zdaleka ne všechny jsou správné. Náš přístup je férový a transparentní, proto jsme se stali v investování do fyzického zlata a stříbra, v logistickém zajištění a produktovém portfoliu lídrem trhu. Vedle standardního jednorázového nákupu nabízíme propracovaný systém pravidelného spoření. Investiční slitky a mince dodáváme zákazníkům do většiny zemí EU.

Osobní přístup k zákazníkům

Budoucnost začíná právě dnes

Jít naproti svým snům nebylo nikdy jednodušší. Bohatí bohatnou a chudí chudnou. Může být těžké z tohoto kolotoče vystoupit. Pomůžeme vám! Zjistěte jak chytře uložit své peníze, aby vydělávaly samy. Pohodlně můžete přestat řešit finance a vydat se vstříc svým snům.

Chci spořit

Proč nakupovat cenné kovy od IBIS InGold?

Využijte prvotřídní služby a servis

Do naší nabídky investičních slitků a mincí promítáme 25 let zkušeností, které jsme sbírali na mezinárodních trzích. Díky přímému napojení na rafinérie máme dostatečné skladové zásoby slitků a mincí a můžeme garantovat svým zákazníkům také zpětný výkup zlata a stříbra.

Bezpečnost

Jsme ověřeným prodejcem investičního zlata a stříbra a garantujeme vám, že právě vy budete prvním vlastníkem zakoupených investičních slitků a mincí. Ve smlouvě vám navíc garantujeme také zpětný výkup zboží.

Transparentnost

Veškeré informace o možnostech nákupu a poplatcích máte dostupné před sjednáním smlouvy. Smlouva je bezpodpisová, stvrdíte ji první platbou a její návrh vám zašleme e-mailem.

Dostupnost

Díky našemu přímému napojení na rafinérie a mincovny vám můžeme nabídnout nadstandardní služby jak při nákupu, tak při zpětném výkupu zlata a stříbra. Rádi připravíme nabídku nákupu právě pro vás.

Podpora a servis

O průběhu nákupu investičních slitků a mincí vás průběžně informujeme, on-line dostupný máte i svůj zákaznický účet. Své dotazy můžete řešit se svým finančním poradcem nebo můžete využít zákaznickou linku +420 568 408 088.

S námi je zlato stále trendy

Sledujeme trendy v oblasti nabídky spořicích a investičních produktů a svoji nabídku pravidelně inovujeme a modernizujeme. Dbáme o to, aby se naše jméno stalo u zákazníků a obchodních partnerů synonymem kvality služeb, jistoty a bezpečí. Skladové zásoby i depozitované slitky a mince zákazníků má uschované v trezorech s maximálním zabezpečením a zajištěním.

Zjistěte o nás více na sociálních sítích

Spojte se se silným partnerem

Evropská jednička ve spoření do zlata a stříbra

0 let

s vámi na trhu

0 tisíc

spokojených klientů

0 miliard Kč

výše spoření a prodejů

0 tisíc kusů

prodaných slitků a mincí

Pomáháme k finanční nezávislosti

We make people independent

Naše vize

Našim klientům chceme přinést pocit absolutní bezpečnosti. Chceme se stát světovým lídrem trhu pravidelného spoření do fyzického zlata a stříbra.

iiplan® - svoboda, jistota, budoucnost

Cestu světem spoření a investování si můžete představit jako plavbu po moři. Ne vždy je ale hladina klidná a silné vlny mohou vaši loď poslat ke dnu. Proto se hodí najít přístav, kde nepřízeň přečkáte … S iiplanem® si můžete vytvořit svoji bezpečnou rezervu, která vaše investice a úspory zajistí. Jak iiplan® funguje?

Chci spořit

Začněte spořit ještě dnes!

Vybudujte si své rodinné bohatství a sbírejte úrodu ze své investice

Fortuna chci spořit

Nejsvobodnější spoření bez závazků a starostí

Jsme silná a stabilní společnost, která na trhu funguje již více 25 let. Díky přímé obchodní spolupráci s rafinériemi a mincovnami máme nadstandardní skladové zásoby zlata a stříbra a dokážeme tedy obratem uspokojit vaše požadavky.

Chci spořit

100

minimální pravidelná platba u spořicích produktů

Do24hod

expedice slitků a mincí

0

uložení slitků a mincí u spořicích produktů

Do48hod

výplata ceny vykoupených slitků a mincí

Dobrá rada nad zlato

Zeptejte se na vše, co vás zajímá. Zanechte nám své telefonní číslo nebo nám napište e-mail a my se vám ozveme.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů (Právní prohlášení).