Partneři

Přinášíme vám perfektní kvalitu od světových rafinérií a mincoven nejzvučnějších jmen, které splňují nejvyšší kritéria kvality, jsou členy LBMA a splňují podmínky Good Delivery.

PRODUITS ARTISTIQUES MÉTAUX PRÉCIEUX

Štěstí přichází ze Švýcarska

Rafinérie PAMP byla založena roku 1977 a její jméno má ve světě zlata váhu milionů trojských uncí. Sídlí ve švýcarském kantonu Ticino. Slitek Lady Fortuna™ se stal ikonou rafinérie díky jasné symbolice srozumitelné po celém světě. Fortuna se usmívá na všechny, kdo hledají její přízeň a sype jim z rohu hojnosti.


Rafinérie PAMP vyrábí kompletní sortiment slitků ze zlata, stříbra, platiny i palladia, ale i mince a střížky na mince pro centrální banky a státní mincovny mnoha zemí. Její investiční slitky do hmotnosti 100 gramů jsou nejprodávanějšími zlatými slitky na světě.


Rafinérie PAMP patří mezi významné inovátory trhu. Jako první začala zdobit investiční slitky motivy, zvládá výrobu ražených cihel o hmotnostech vyšších než 100 gramů a přinesla unikátní a spolehlivou technologii VERISCAN™.

Více o VERISCAN™

Rafinérie PAMP má akreditaci Good Delivery, u LBMA a LPPM je vedena pod statusem „referee“, což znamená, že bez jejího schválení nelze přijmout nového člena. Její výrobky akreditovaly také Švýcarská národní banka, Dubai Multi Commdities Centre, Shanghai Gold Exchange, COMEX/NYMEX a TOCOM.

Štěstí přichází ze Švýcarska
Autorizovaný a ověřený dodavatel

THE ROYAL MINT

Britská noblesa ve vašich rukách

The Royal Mint, britská královská mincovna s historií trvající více než 1 100 let, je přední světovou mincovnou. Založena byla v roce 886 a je jednou z nejstarších institucí na světě s důvěryhodnou pověstí. Dnes sídlí ve městě Llantrisant ve Walesu a řadí se mezi největší a technicky nejmodernější mincovny na světě. Ročně vyrobí více než 3,3 miliardy mincí pro více než 30 zemí.


The Royal Mint je státní mincovna a je zcela ve vlastnictví His Majesty's Treasury (Státní pokladny Jeho veličenstva). Kromě ražby oběžných mincí pro Velkou Británii a další země vyrábí také pamětní a investiční mince a různé druhy medailí. Její mince Britannia je považovaná za vizuálně nejbezpečnější zlatou minci na světě.


The Royal Mint je aktivním členem London Bullion Market Association (LBMA), partnerství udržuje i s World Gold Council, World Platinum Investment Council a London Platinum & Palladium Market (LPPM).

ROYAL CANADIAN MINT

Čistota a elegance

Mincovna, která má jediného vlastníka a akcionáře. Je plně v rukou své země - Kanady Založena byla roku 1908. Kanadská královská mincovna razí investiční mince ze zlata, stříbra, platiny a paladia, ale i mince pamětní a medaile.


Jméno si vybudovala díky vysoké ryzosti svých mincí. V roce 1988 vynikla mincovna tím, že jako první dosáhla čistoty 999,9 u ryzího stříba a v roce 2007 vyrobila jako první mincovna na světě zlatou minci o ryzosti 999,99.


Investiční mince z Kanadské královské mincovny jsou investory vyhledávány nejen pro svou nenapodobitelnou čistotu, ale i kvůli své eleganci. Investiční mince s mimořádně líbivým designovým provedením javorového listu jsou žádaným artiklem.


Kanadská královská mincovna je členem LBMA a Mining Association of Canada. Certifikaci Good Delivery pro zlato drží od roku 1919, v roce 2011 přidala i certifikaci pro stříbro. Produkty Kanadské královské mincovny jsou přijímány na prestižních burzách drahých kovů po celém světě (New York, Londýn, Tokio, Šanghaj a Dubaj).

Čistota a elegance

Začněte spořit ještě dnes!

Vybudujte si své rodinné bohatství a sbírejte úrodu ze své investice

Fortuna chci spořit
Partnerství a jistota

ČESKÁ NÁRODNÍ BANKA

Partnerství a jistota

Česká národní banka je nejdůležitějším finančním orgánem v České republice. Vydává oběžné mince a bankovky a ovlivňuje i sílu měny.


Nabízí také pamětní mince z cenných kovů či pamětní bankovky. V oblasti prodeje numizmatiky spolupracuje IBIS InGold s centrální bankou České republiky a je uváděn jako její partner.